КРОК У МАЙБУТНЄ ІЗ НОВОЮ ІНФОРМАЦІЙНОЮ СИСТЕМОЮ SMART CITY

Триває трудомісткий процес з прокладання мереж та монтажу сучасного обладнання для подальшої реалізації проекту у рамках інформаційної системи SEA Smart City

На сьогодні близько 100 ліфтів оснащені всім необхідним для безперебійного функціонування комплексної системи диспетчеризації. В даний час подібні роботи ведуться у південній частині нашого міста.

Спочатку даний проект розглядався лише з однією метою – реалізація системи бездротової диспетчеризації ліфтового обладнання у місті. Однак ознайомившись із можливостями цього проекту, стало зрозумілим, наскільки корисною для багатьох міських служб може стати подібний проект. Він може полегшити їх роботу і наблизити наше місто до сучасних європейських стандартів.

Так, що ж таке SEA Smart City?

SEA Smart City – це комплексна система автоматизації об’єктів житлово-комунального господарства, моніторингу та обліку енергоресурсів з єдиним диспетчерським центром, яка включає в себе ряд самостійних систем управління зовнішнім міським освітленням, дорожнім рухом, диспетчеризацією ліфтів, моніторингу міського транспорту, обліку та моніторингу споживання води, теплової та електричної енергії.

Зупинимося на кожній з основних можливостей системи.

Дорожній рух і транспорт

  • Модернізація та будівництво нових світлофорних об’єктів з використанням LED світлофорів та інших технічних засобів управління дорожнім рухом власного виробництва. Подібні проекти реалізовані в більш, ніж в 20 містах України, в тому числі і в таких обласних центрах як Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк.
  • Впровадження систем супутникового моніторингу транспорту.

Міське освітлення

Впровадження бездротової системи управління міським вуличним освітленням (реалізована більш, ніж в 15 містах України, таких як Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Херсон, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк)

Ліфтове господарство

Комплексна система диспетчеризації ліфтів на базі ресурсів стільникового зв’язку GSM (встановлена ​​більш ніж в 10 містах, таких як Київ, Донецьк, Запоріжжя, Харків, Львів, Полтава, Чернігів, Суми, Вінниця, Прилуки, Вишневе)

Водопостачання і теплопостачання

Системи дистанційного обліку та контролю споживання води і тепла на базі ресурсів стільникового зв’язку GSM і протоколу M-Bus (подібна система контролю води запущена в експлуатацію в Тернополі та Одесі)

Цей інвестиційний проект жодним чином не фінансується за рахунок місцевого бюджету.

В цілому він створений для зручності відображення життєдіяльності міських служб сфери ЖКГ, має ряд переваг, як на теперішній час, так і з огляду на майбутнє впровадження комплексної автоматизації єдиного обліку на базі сучасного функціоналу і передових технологій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *