Звіт компанії за листопад 2017 року

За листопад 2017 року операторами  з диспетчерського обслуговування ліфтів було прийнято 85 заявок, за якими на усунення несправностей, що виникали, своєчасно виїжджали електромеханіки (в т.ч. і в вихідні дні).

В ДП «Запорізький навчально – курсовий комбінат» пройшов спеціальне навчання з питань охорони праці та безпечного виконання робіт з видачею «Свідоцтва про перевірку знань з питань охорони праці» (протокол від 10.11.2017 р. № 1946) прийнятий електромеханік з ліфтів.

В цьому ж місяці в офісних приміщеннях почався ремонт з метою виділення окремого приміщення для створення в майбутньому сучасного Колл-центру.

Майже рік компанія плідно співпрацює з медичними комунальними підприємствами міста: КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» ММР ЗО, КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» ММР ЗО, КУ «ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої допомоги» ММР ЗО, КУ «Мелітопольська міська лікарня № 2» ММР ЗО, КУ «Мелітопольський міський пологовий будинок» ММР ЗО.

Зокрема у листопаді поточного року на прохання  КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» ММР ЗО фахівці компанії відновили роботу інформаційного табло ліфта на 1 поверсі.

Download gothic 3, готика 3 скачать торрент - скачати ігру на пк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *