Місяць: Травень 2018

Сучасна система диспетчеризації ліфтів

Наближуються до завершення роботи із обладнання сучасною системою диспетчеризації ліфтів наступного району багатоповерхового житлового фонду міста.
Повноцінний запуск системи планується здійснити протягом поточного місяця охопивши всі райони.
Такий спосіб з управління системою за допомогою даного обладнання дозволяє диспетчерам цілодобово проводити моніторинг і оперативно отримувати інформацію щодо стану ліфту та пересуванню в ньому пасажирів, а більшість питань може вирішуватись дистанційно і оперативно аніж було до цього часу.
У нашому місті за весь час існування ліфтового обладнання жодного разу не здійснювалась модернізація ані диспетчерських пультів, ані самої системи диспетчеризації.
У час існування сучасних передових технологій попереднє обладнання досить застаріло та вимагало комплексного оновлення.
На сьогоднішній день повним ходом триває робота в напрямку модернізації як самих ліфтів, так і самої системи управління ними.

Компанія «ПРО-ЛІФТ» окрім того поступово встановлює більш сучасні і якісні купе кабіни, оснащені поручнем, дзеркалами та світлодіодним освітленням.
На даному етапі відбувається повний демонтаж старої системи та йде облаштування нових блоків.
Нова диспетчерська система веде повний і точний облік роботи та збирає дані щодо помилок і несправностей.

Система заснована на абсолютно нових технологіях, які дозволяють досить точно діагностувати несправність та багато з яких може усуватись дистанційно, що значно економить час та спрощує роботу, дозволяючи скоротити штатну кількість та замість трьох приміщень користуватись лише одним офісом.
До системи підключені датчики несправностей в т.ч. на відкриття дверей кабіни та шахти і в разі їх взламування на пульт диспетчера одразу надходить сигнал, а самі кабіни обладнані сучасними блоками та мікрофонами.
Відтепер для зв’язку із диспетчером у разі виникнення проблем або зупинки ліфту потрібно лише натиснути кнопку.
«Розумною» системою диспетчеризації обладнані вже всі ліфти на Новому Мелітополі та мікрорайоні. Наразі триває трудомісткий процес з монтажу сучасного обладнання в районі житломасиву.

Далі