Місяць: Квітень 2018

Триває трудомісткий процес з прокладання мереж та монтажу сучасного обладнання для подальшої реалізації проекту у рамках інформаційної системи SEA Smart City

На сьогодні близько 100 ліфтів оснащені всім необхідним для безперебійного функціонування комплексної системи диспетчеризації. В даний час подібні роботи ведуться у південній частині нашого міста.

Спочатку даний проект розглядався лише з однією метою – реалізація системи бездротової диспетчеризації ліфтового обладнання у місті. Однак ознайомившись із можливостями цього проекту, стало зрозумілим, наскільки корисною для багатьох міських служб може стати подібний проект. Він може полегшити їх роботу і наблизити наше місто до сучасних європейських стандартів.

Так, що ж таке SEA Smart City?

SEA Smart City – це комплексна система автоматизації об’єктів житлово-комунального господарства, моніторингу та обліку енергоресурсів з єдиним диспетчерським центром, яка включає в себе ряд самостійних систем управління зовнішнім міським освітленням, дорожнім рухом, диспетчеризацією ліфтів, моніторингу міського транспорту, обліку та моніторингу споживання води, теплової та електричної енергії.

Зупинимося на кожній з основних можливостей системи.

Дорожній рух і транспорт

 • Модернізація та будівництво нових світлофорних об’єктів з використанням LED світлофорів та інших технічних засобів управління дорожнім рухом власного виробництва. Подібні проекти реалізовані в більш, ніж в 20 містах України, в тому числі і в таких обласних центрах як Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк.
 • Впровадження систем супутникового моніторингу транспорту.

Міське освітлення

Впровадження бездротової системи управління міським вуличним освітленням (реалізована більш, ніж в 15 містах України, таких як Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Херсон, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк)

Ліфтове господарство

Комплексна система диспетчеризації ліфтів на базі ресурсів стільникового зв’язку GSM (встановлена ​​більш ніж в 10 містах, таких як Київ, Донецьк, Запоріжжя, Харків, Львів, Полтава, Чернігів, Суми, Вінниця, Прилуки, Вишневе)

Водопостачання і теплопостачання

Системи дистанційного обліку та контролю споживання води і тепла на базі ресурсів стільникового зв’язку GSM і протоколу M-Bus (подібна система контролю води запущена в експлуатацію в Тернополі та Одесі)

Цей інвестиційний проект жодним чином не фінансується за рахунок місцевого бюджету.

В цілому він створений для зручності відображення життєдіяльності міських служб сфери ЖКГ, має ряд переваг, як на теперішній час, так і з огляду на майбутнє впровадження комплексної автоматизації єдиного обліку на базі сучасного функціоналу і передових технологій.

Далі

Христос Воскрес!

У світлий і урочистий день Великодня бажаємо добра, благополуччя і миру Вашій оселі!

Нехай життя оновиться разом із природою, нехай почуття світлої радості не покидає душу як можна довше!

Нехай зійде на Ваші оселі мир і спокій та панують у Вашій родині любов і турбота один про одного!

Бажаємо гармонії, любові, родинного затишку і щастя!

З повагою, колектив ТОВ “ПРО-ЛІФТ”!

Далі

CПІВПРАЦЯ ТОВ “ПРО-ЛІФТ” З ЛІФТОВОЮ КОМПАНІЄЮ М. ДНІПРОРУДНЕ

Наприкінці минулого року із пропозицією щодо співпраці, а саме виконання робіт з капітального ремонту, звернулась компанія з обслуговування ліфтового обладнання м. Дніпрорудне.

При обранні ними підрядної організації головним критерієм вони визначали досвід роботи. Окрім того представники дніпрорудненської компанії прагнули особисто проінспектувати об’єкти, де підрядна організація виконувала аналогічні роботи задля переконання у їх якості та рівні професіоналізму.

Серед ряду компаній свій вибір вони зупинили саме на ТОВ «ПРО-ЛІФТ», переконавшись особисто у якості проведених робіт.

Неодноразово призначались зустрічі, тривав переговорний процес з узгодження ключових питань і взаємодії між компаніями.

Погодивши подальший план дій, було укладено договір на проведення капітального ремонту ліфтового обладнання на визначених 8-ми об’єктах у м. Дніпрорудне. У подальшому планується проведення подібних робіт на інших об’єктах.

Минулого тижня досвідчені фахівці ТОВ «ПРО-ЛІФТ» були відправлені у відрядження разом із необхідним обладнанням, матеріалами, комплектуючими, запчастинами та покрівельним матеріалом, щоб уникнути  потрапляння опадів до машинного приміщення, де розміщені важливі вузли та механізми ліфту.

 

Кожен окремий об’єкт включає в себе виконання робіт згідно експертного обстеження та висновків.

Зазвичай проведення капітального ремонту включає:
 • обстеження шахти і механізмів, вузлів ліфта;
 • підготовку документації та проведення необхідних погоджень;
 • складання проекту;
 • будівельні роботи;
 • демонтаж і установку нових вузлів або всього ліфта;
 • пуско-налагоджувальні роботи;
 • заміну покрівель на машинних приміщеннях;
 • введення до експлуатації.
може передбачати заміну:
 • Кабіни ліфту
 • Дверей шахти і кабіни
 • Електричного двигуна
 • Редуктора лебідки
 • Несучіх канатів і вузлів кріплення
 • Гальмівної системи і обмежувача швидкості
 • Щита керування
 • Електропроводки

 

Якщо ліфт потребує капітального ремонту, заміну деталей здійснюють агрегатним способом, тобто, видаляється весь агрегат, а не частини, що вийшли з ладу.

Наприклад, при несправності двигуна або редуктора, видаляється весь привід, який потім відправляється для ремонту до заводу-виробнику або повну заміну агрегату на новий.

Ліфт являє собою дуже складний механізм, який виносить підвищені навантаження, що, рано чи пізно, призводять до проведення капітального ремонту.

Ліфтове обладнання багатоквартирних будинків далеко не розкіш, а життєво важливий засіб доставляння мешканців до необхідної висотної позначки. Механізми ліфту досить дороге устаткування, яке має працювати постійно та майже безперервно і саме через це вузли та деталі зазнають навантажень завдяки чому зношуються.

Умовно ремонт обладнання ліфта можна розділити на дві категорії:

Плановий ремонт – це ремонт, що вимагає заміни тільки дрібних деталей, які не впливають на характеристики ліфтового обладнання.

Такий ремонт здійснюється регулярно в рамках технічного обслуговування ліфта, тобто підтримує робочий стан ліфту.

Капітальний ремонт – це вид ремонту, що пов’язаний із заміною вузлів і важливих деталей обладнання ліфта. Він може призначатися за результатами природного зносу деталей, які з часом виробляє свій ресурс.

Інший варіант – випадки великих екстрених поломок, форс-мажорів або вандалізму, які потребують капітального втручання в ліфтовий механізм.

Фактично, капітальний ремонт – це завжди заміна важливих складових ліфтового механізму. Головною метою цього заходу слід вважати повне приведення ліфта до стандарту – тобто, до повної справності.

 

Далі