Місяць: Листопад 2017

ДО УВАГИ!

ТРИВАЄ АКЦІЯ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛІФТУ НА 2018 РІК!

На протязі 10 місяців компанія плідно співпрацює з Обʼєднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «Альянс» (вул. О.Гончара, 75).

Ліфти цього будинку обслуговує кваліфікований електромеханік з ліфтів 4 розряду.

За цей період нарікань з боку Голови правління та мешканців не надходило, про що свідчить лист-подяка (лист від 10.04.2017р. № 7) на адресу компанії.

Сподіваємося, що у 2018 році також буде укладено Договір на технічне обслуговування ліфтів ОСББ «Альянс» та конструктивна співпраця буде подовжена.

ТОВ «ПРО-ЛІФТ» запрошує до співпраці  всіх ОСББ м. Мелітополя.

Компанією пропонується акція на 2018 рік: «3 МІСЯЦІ БЕЗКОШТОВНОГО ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ» з моменту укладення договору, що дозволить Вам заощадити 2100 грн. на 1 ліфті Вашого будинку!

Таким чином тариф на обслуговування ліфтів для ОСМД становить всього 524,99 грн. в місяць за один ліфт!

До тарифу входить: технічне обслуговування ліфтів, в т.ч. аварійна служба, технічне обслуговування систем диспетчеризації, а також послуги нової бездротової системи диспетчеризації.

 

Далі

Звіт компанії за листопад 2017 року

За листопад 2017 року операторами  з диспетчерського обслуговування ліфтів було прийнято 85 заявок, за якими на усунення несправностей, що виникали, своєчасно виїжджали електромеханіки (в т.ч. і в вихідні дні).

В ДП «Запорізький навчально – курсовий комбінат» пройшов спеціальне навчання з питань охорони праці та безпечного виконання робіт з видачею «Свідоцтва про перевірку знань з питань охорони праці» (протокол від 10.11.2017 р. № 1946) прийнятий електромеханік з ліфтів.

В цьому ж місяці в офісних приміщеннях почався ремонт з метою виділення окремого приміщення для створення в майбутньому сучасного Колл-центру.

Майже рік компанія плідно співпрацює з медичними комунальними підприємствами міста: КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» ММР ЗО, КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» ММР ЗО, КУ «ТМО «Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої допомоги» ММР ЗО, КУ «Мелітопольська міська лікарня № 2» ММР ЗО, КУ «Мелітопольський міський пологовий будинок» ММР ЗО.

Зокрема у листопаді поточного року на прохання  КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» ММР ЗО фахівці компанії відновили роботу інформаційного табло ліфта на 1 поверсі.

Далі