Категорія: Новини

Майстри компанії «Про-Ліфт» продовжують встановлення сучасних кабін ліфтів в житловому фонді міста Мелітополя.

Нові кабіни з’явилися в будинку за адресою вулиця Гетьманська (колишня Леніна), 121. Поки нові кабіни встановлені в 3, 4 і 5 під’їздах. Тепер замість старих темних кабін мешканці будинку можуть користуватися світлими, просторими ліфтами. Кожна кабіна обладнана поручнями для більш зручного пересування, великим дзеркалом, зручною панеллю з кнопками і світлодіодними лампами. Також в кожному ліфті встановлено новий блок для зв’язку з диспетчером.

Але, що важливо, змінився не тільки зовнішній вигляд ліфта. Компанія «Про-Ліфт» змінює підхід до обслуговую мешканців. Розумна система ретельно відстежує всі пересування кабіни. Якщо під час пересування трапляється якась проблема, до диспетчера автоматично надходить повідомлення про несправності. Диспетчер віддалено може усунути несправність і звільнити пасажира. Якщо ж це неможливо, то оперативно на місце аварії виїжджають механіки.

Оновлення очікують також ліфти в 1 і 2 під’їздах. Там у найближчий час також будут проведені ремонтні роботи.

Далі

Сучасна система диспетчеризації ліфтів

Наближуються до завершення роботи із обладнання сучасною системою диспетчеризації ліфтів наступного району багатоповерхового житлового фонду міста.
Повноцінний запуск системи планується здійснити протягом поточного місяця охопивши всі райони.
Такий спосіб з управління системою за допомогою даного обладнання дозволяє диспетчерам цілодобово проводити моніторинг і оперативно отримувати інформацію щодо стану ліфту та пересуванню в ньому пасажирів, а більшість питань може вирішуватись дистанційно і оперативно аніж було до цього часу.
У нашому місті за весь час існування ліфтового обладнання жодного разу не здійснювалась модернізація ані диспетчерських пультів, ані самої системи диспетчеризації.
У час існування сучасних передових технологій попереднє обладнання досить застаріло та вимагало комплексного оновлення.
На сьогоднішній день повним ходом триває робота в напрямку модернізації як самих ліфтів, так і самої системи управління ними.

Компанія «ПРО-ЛІФТ» окрім того поступово встановлює більш сучасні і якісні купе кабіни, оснащені поручнем, дзеркалами та світлодіодним освітленням.
На даному етапі відбувається повний демонтаж старої системи та йде облаштування нових блоків.
Нова диспетчерська система веде повний і точний облік роботи та збирає дані щодо помилок і несправностей.

Система заснована на абсолютно нових технологіях, які дозволяють досить точно діагностувати несправність та багато з яких може усуватись дистанційно, що значно економить час та спрощує роботу, дозволяючи скоротити штатну кількість та замість трьох приміщень користуватись лише одним офісом.
До системи підключені датчики несправностей в т.ч. на відкриття дверей кабіни та шахти і в разі їх взламування на пульт диспетчера одразу надходить сигнал, а самі кабіни обладнані сучасними блоками та мікрофонами.
Відтепер для зв’язку із диспетчером у разі виникнення проблем або зупинки ліфту потрібно лише натиснути кнопку.
«Розумною» системою диспетчеризації обладнані вже всі ліфти на Новому Мелітополі та мікрорайоні. Наразі триває трудомісткий процес з монтажу сучасного обладнання в районі житломасиву.

Далі

Триває трудомісткий процес з прокладання мереж та монтажу сучасного обладнання для подальшої реалізації проекту у рамках інформаційної системи SEA Smart City

На сьогодні близько 100 ліфтів оснащені всім необхідним для безперебійного функціонування комплексної системи диспетчеризації. В даний час подібні роботи ведуться у південній частині нашого міста.

Спочатку даний проект розглядався лише з однією метою – реалізація системи бездротової диспетчеризації ліфтового обладнання у місті. Однак ознайомившись із можливостями цього проекту, стало зрозумілим, наскільки корисною для багатьох міських служб може стати подібний проект. Він може полегшити їх роботу і наблизити наше місто до сучасних європейських стандартів.

Так, що ж таке SEA Smart City?

SEA Smart City – це комплексна система автоматизації об’єктів житлово-комунального господарства, моніторингу та обліку енергоресурсів з єдиним диспетчерським центром, яка включає в себе ряд самостійних систем управління зовнішнім міським освітленням, дорожнім рухом, диспетчеризацією ліфтів, моніторингу міського транспорту, обліку та моніторингу споживання води, теплової та електричної енергії.

Зупинимося на кожній з основних можливостей системи.

Дорожній рух і транспорт

 • Модернізація та будівництво нових світлофорних об’єктів з використанням LED світлофорів та інших технічних засобів управління дорожнім рухом власного виробництва. Подібні проекти реалізовані в більш, ніж в 20 містах України, в тому числі і в таких обласних центрах як Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк.
 • Впровадження систем супутникового моніторингу транспорту.

Міське освітлення

Впровадження бездротової системи управління міським вуличним освітленням (реалізована більш, ніж в 15 містах України, таких як Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Херсон, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк)

Ліфтове господарство

Комплексна система диспетчеризації ліфтів на базі ресурсів стільникового зв’язку GSM (встановлена ​​більш ніж в 10 містах, таких як Київ, Донецьк, Запоріжжя, Харків, Львів, Полтава, Чернігів, Суми, Вінниця, Прилуки, Вишневе)

Водопостачання і теплопостачання

Системи дистанційного обліку та контролю споживання води і тепла на базі ресурсів стільникового зв’язку GSM і протоколу M-Bus (подібна система контролю води запущена в експлуатацію в Тернополі та Одесі)

Цей інвестиційний проект жодним чином не фінансується за рахунок місцевого бюджету.

В цілому він створений для зручності відображення життєдіяльності міських служб сфери ЖКГ, має ряд переваг, як на теперішній час, так і з огляду на майбутнє впровадження комплексної автоматизації єдиного обліку на базі сучасного функціоналу і передових технологій.

Далі

Христос Воскрес!

У світлий і урочистий день Великодня бажаємо добра, благополуччя і миру Вашій оселі!

Нехай життя оновиться разом із природою, нехай почуття світлої радості не покидає душу як можна довше!

Нехай зійде на Ваші оселі мир і спокій та панують у Вашій родині любов і турбота один про одного!

Бажаємо гармонії, любові, родинного затишку і щастя!

З повагою, колектив ТОВ “ПРО-ЛІФТ”!

Далі

CПІВПРАЦЯ ТОВ “ПРО-ЛІФТ” З ЛІФТОВОЮ КОМПАНІЄЮ М. ДНІПРОРУДНЕ

Наприкінці минулого року із пропозицією щодо співпраці, а саме виконання робіт з капітального ремонту, звернулась компанія з обслуговування ліфтового обладнання м. Дніпрорудне.

При обранні ними підрядної організації головним критерієм вони визначали досвід роботи. Окрім того представники дніпрорудненської компанії прагнули особисто проінспектувати об’єкти, де підрядна організація виконувала аналогічні роботи задля переконання у їх якості та рівні професіоналізму.

Серед ряду компаній свій вибір вони зупинили саме на ТОВ «ПРО-ЛІФТ», переконавшись особисто у якості проведених робіт.

Неодноразово призначались зустрічі, тривав переговорний процес з узгодження ключових питань і взаємодії між компаніями.

Погодивши подальший план дій, було укладено договір на проведення капітального ремонту ліфтового обладнання на визначених 8-ми об’єктах у м. Дніпрорудне. У подальшому планується проведення подібних робіт на інших об’єктах.

Минулого тижня досвідчені фахівці ТОВ «ПРО-ЛІФТ» були відправлені у відрядження разом із необхідним обладнанням, матеріалами, комплектуючими, запчастинами та покрівельним матеріалом, щоб уникнути  потрапляння опадів до машинного приміщення, де розміщені важливі вузли та механізми ліфту.

 

Кожен окремий об’єкт включає в себе виконання робіт згідно експертного обстеження та висновків.

Зазвичай проведення капітального ремонту включає:
 • обстеження шахти і механізмів, вузлів ліфта;
 • підготовку документації та проведення необхідних погоджень;
 • складання проекту;
 • будівельні роботи;
 • демонтаж і установку нових вузлів або всього ліфта;
 • пуско-налагоджувальні роботи;
 • заміну покрівель на машинних приміщеннях;
 • введення до експлуатації.
може передбачати заміну:
 • Кабіни ліфту
 • Дверей шахти і кабіни
 • Електричного двигуна
 • Редуктора лебідки
 • Несучіх канатів і вузлів кріплення
 • Гальмівної системи і обмежувача швидкості
 • Щита керування
 • Електропроводки

 

Якщо ліфт потребує капітального ремонту, заміну деталей здійснюють агрегатним способом, тобто, видаляється весь агрегат, а не частини, що вийшли з ладу.

Наприклад, при несправності двигуна або редуктора, видаляється весь привід, який потім відправляється для ремонту до заводу-виробнику або повну заміну агрегату на новий.

Ліфт являє собою дуже складний механізм, який виносить підвищені навантаження, що, рано чи пізно, призводять до проведення капітального ремонту.

Ліфтове обладнання багатоквартирних будинків далеко не розкіш, а життєво важливий засіб доставляння мешканців до необхідної висотної позначки. Механізми ліфту досить дороге устаткування, яке має працювати постійно та майже безперервно і саме через це вузли та деталі зазнають навантажень завдяки чому зношуються.

Умовно ремонт обладнання ліфта можна розділити на дві категорії:

Плановий ремонт – це ремонт, що вимагає заміни тільки дрібних деталей, які не впливають на характеристики ліфтового обладнання.

Такий ремонт здійснюється регулярно в рамках технічного обслуговування ліфта, тобто підтримує робочий стан ліфту.

Капітальний ремонт – це вид ремонту, що пов’язаний із заміною вузлів і важливих деталей обладнання ліфта. Він може призначатися за результатами природного зносу деталей, які з часом виробляє свій ресурс.

Інший варіант – випадки великих екстрених поломок, форс-мажорів або вандалізму, які потребують капітального втручання в ліфтовий механізм.

Фактично, капітальний ремонт – це завжди заміна важливих складових ліфтового механізму. Головною метою цього заходу слід вважати повне приведення ліфта до стандарту – тобто, до повної справності.

 

Далі

Впровадження системи GSM диспетчеризації ліфтів

Найближчим часом планується запуск системи GSM диспетчеризації ліфтового обладнання. Наразі тривають роботи з прокладання мереж, монтажу необхідного обладнання та диспетчерського устаткування на об’єктах міста, що знаходяться у обслуговуванні ТОВ «ПРО-ЛІФТ».

На сьогоднішній день на 80 об’єктах роботи вже повністю завершено.

Що таке диспетчеризація ліфтового обладнання?

Це цілодобова служба контролю та моніторингу роботи усього ліфтового обладнання, можливість віддаленого керування ліфтом (вмикання/вимикання напруги, встановлення режиму завантаження тощо), автоматична фіксація і запис звернень, миттєве реагування на аварійну ситуацію з подальшим виїздом бригади аварійної ліфтової служби.

Що відмінює таку систему від аналогів?

У системі використовується два дублюючі канали зв’язку – GPRS / Інтернет канал, GSM / голосовий канал.

Реалізація адаптивного алгоритму роботи, дозволяє гнучко і у повному обсязі використовувати всі існуючі ресурси GSM мереж – голосовий канал, канал даних CSD і канал пакетної передачі даних GPRS.

Завдяки цьому, існує можливість автоматично оптимізувати роботу системи в різних режимах використання і в разі перевантаження мережі GSM, вибирати канали в залежності від їх доступності та доцільності використання того чи іншого каналу.

Навіть при відсутності Інтернет-каналу і GPRS-каналу, система повністю зберігає свою працездатність.

До системи можливе підключення, як старих релейних ліфтів, так і сучасних ліфтів з цифровими станціями управління.

В якості центрального процесору використовується вбудований GSM мікропроцесор компанії Quectel Wireless Solutions, за допомогою якого забезпечуються всі необхідні обчислювальні ресурси, а також генерація інформаційних сигналів і їх декодування та передача до каналів зв’язку.

Використання двох незалежних, окремо програмованих контролерів, дозволяє повністю виключити ситуації зависань і найбільш гнучко та широко охопити весь спектр завдань віддаленого моніторингу та управління в реальному часі.

Основними функціями системи диспетчеризації ліфтів є:

 • дистанційний збір і візуалізація інформації щодо стану технологічних об’єктів ліфтового господарства в режимі реального часу;
 • забезпечення екстреного каналу голосового зв’язку між диспетчером і кабіною ліфта;
 • оперативне управління головним контактором живлення станції ліфта.

Комплектація системи диспетчеризації ліфтів:

 1. пульт диспетчера на базі персонального комп’ютера з встановленим ПЗ «Ліфт-диспетчеризація»
 2. комплект обладнання зв’язку – диспетчерський термінал з телефонною трубкою
 3. термінал, який здійснює передачу інформації на пульт диспетчера за допомогою мережі стільникового зв’язку стандарту GSM

Переваги диспетчеризації ліфтів:

 • низька вартість, у порівнянні з існуючими аналогами;
 • низькі експлуатаційні витрати на утримання системи;
 • висока надійність обладнання та відсутність необхідності технічного обслуговування;
 • при відсутності Інтернет-каналу і GPRS-каналу система повністю зберігає свою працездатність;
 • функціонування терміналу при відсутності електроенергії (час автономної роботи від акумулятора – не менше 5-ти годин);
 • наявністю дистанційного керування живленням станції ліфта дозволяє виключити виїзди, пов’язані з необхідністю перезапуску обладнання;
 • захистом обладнання станції ліфта, в результаті контролю стану мережі живлення, поєднання сигналів з датчиків й прийняттям рішення про припинення експлуатації у разі виникнення аварійної ситуації;

У робочому режимі термінал аналізує поєднання сигналів у контрольних точках об’єкту та виявляє несправності, збої, спроби втручання у роботу ліфта і аварійні ситуації.

При виявленні аварійної ситуації, відбувається сеанс зв’язку з диспетчерським центром, при якому виконується передача інформації про стан датчиків і коди несправностей та повідомлень.

диспетчеризація ліфтів

 

Далі

Працівники сфери житлово-комунального господарства – справжні трудоголіки, які працюють вдень і вночі! Кожну хвилину їх роботи навіть неможливо оцінити!

Ми зустрічаємо їх щодня, але при цьому рідко звертаємо увагу наскільки важку роботу Вони виконують, адже саме Вони і роблять наше життя таким комфортним!

Хочемо привітати Вас, наші дорогі працівники житлово-комунального господарства, з Вашим професійним святом!

Нехай всі негаразди пройдуть осторонь Вас і Ваших родин!

Бажаємо Вам терпіння в цій нелегкій справі, щастя та міцного здоров’я!

Із повагою, колектив ООО «ПРО-ЛІФТ»

 

Далі

ВІТАННЯ З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ 2018 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Всі ми знаємо напевно, що це найяскравіше, найчудовіше, загадкове, безсумнівно улюблене ТА тепле свято!

Кожен від Нового Року чекає, сподівається і вірить у щось своє ОСОБИСТЕ ТА ВАЖЛИВЕ. Хай збудеться все те найпотаємніше, що кожен з нас вважає блакитною мрією! Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашій родині добро та мир!

Від щирого серця бажаємо, щоб виправдались всі Ваші сподівання і надії на краще в Новому році!

Сердечно вітаємо Вас ІЗ НАСТУПАЮЧИМИ святами!

                                                         Колектив ТОВ «ПРО-ЛІФТ».

Далі

ДО УВАГИ!

ТРИВАЄ АКЦІЯ З ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЛІФТУ НА 2018 РІК!

На протязі 10 місяців компанія плідно співпрацює з Обʼєднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) «Альянс» (вул. О.Гончара, 75).

Ліфти цього будинку обслуговує кваліфікований електромеханік з ліфтів 4 розряду.

За цей період нарікань з боку Голови правління та мешканців не надходило, про що свідчить лист-подяка (лист від 10.04.2017р. № 7) на адресу компанії.

Сподіваємося, що у 2018 році також буде укладено Договір на технічне обслуговування ліфтів ОСББ «Альянс» та конструктивна співпраця буде подовжена.

ТОВ «ПРО-ЛІФТ» запрошує до співпраці  всіх ОСББ м. Мелітополя.

Компанією пропонується акція на 2018 рік: «3 МІСЯЦІ БЕЗКОШТОВНОГО ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ» з моменту укладення договору, що дозволить Вам заощадити 2100 грн. на 1 ліфті Вашого будинку!

Таким чином тариф на обслуговування ліфтів для ОСМД становить всього 524,99 грн. в місяць за один ліфт!

До тарифу входить: технічне обслуговування ліфтів, в т.ч. аварійна служба, технічне обслуговування систем диспетчеризації, а також послуги нової бездротової системи диспетчеризації.

 

Далі